Ürünlerimiz / Yemlik Sistemleri

EUROPAN YEMLİK

Sarı- yeşil yemlik sistemiyle farklılık yaratan, tamamen plastikten üretilmiş ve sağlamlığı ile tanınmış olan yemliğimiz Broiler üretimi için firmamız tarafından tasarlanmıştır. 14 ara boşluğu ile ortalama 60-70 adet canlı için 1 adet yemlik tasarlanmıştır. Tabak yüksekliği 4 cm ve 6,5 cm olarak tasarlanmış 2 modelde kullanılabiliyor. Dolayısıyla 2 modelimizde civciv döneminde de broilerlerin kolay beslenmesini sağlamaktadır.y emlik tabağında da dış file kısmı tabağı dıştan sardığı için dıştaki plastik yüksekliği canlının yemi dışarı atmasını önler. 5 ayrı kademe ayarı vardır. Sürü büyüdükçe kademe olarak 5-4-3-2-1 olarak ayarlanabilir.

YEM DEPOSU

Yem depoları
Yükseklikleri ayarlanabilir, 90 kg ile 180 kg olarak tasarlanmış iki modeldir. Üzerinde kullanılan mandallar sayesinde kolayca sökülüp takılabilir.

Depo üst, galvaniz sac kalınlığı 1,2 mm olup depo altı dkp sac olup 2,5 mm kalınlıktadır.

SRIRAL YEMLİK BORUSU

Spiral boru İki çeşittir
1 - 45*1,2 mm olup ,özel sıcak galvaniz daldırma galvanizleme yapılarak ömrü 10-15 yıl uzatılmaktadır.
2 - Sırtlı boru galvanizden çekme 45*1,2 mm kalınlığında olup galvaniz oranı 350 gr/m3 tür. Özel tasarlanmış sırtı sayesinde montajı kolaylaştırmaktadır.

HAT SONU

- Hatsonu
Özel tasarlanmış sviç sayesinde yemin problemi olarak borularda taşınmasını sağlar ve taşmasını önler.
- Ara durdurucu

Kanal Yemlik Zinciri ( İthal)

02,5 mm kalınlık 70 mm genişliktedir.
Özellikle ithal zincir kullanılmaktadır.
Sistemin bel kemiği zincir olduğu için, Dünya da kendini ispatlamış olan firmayla çalışmaktayız.

Yem Kanalı

3  tip yem kanalı olup 3 metre uzunluğa kadar en uygun form ve ölçülerde üretilebilmektedir.
Korozyon direnci yüksek 1.2 mm galvan saç kullanılmaktadır.

Grili Telli

4  metre tel kullanılarak içten montajlı veye dıştan montajlı tiplerde üretilmektedir.
Kullanım aralığı olarak 42 mm - 44 mm seçenekleri mevcuttur. İsteğe bağlı olarak 1 metre, 1,2 metre ve 1,5 metre boy ölçüleri sağlanabilmektedir. Kopma, atma yapmayacak şekilde montajlanmış ve uzun yıllar kullanımı için galvaniz kaplanmıştır.

Damızlık Yemlik Köşe

Çelik döküm tırtıllı orta göbek, 2,5 mm taban sac kalınlığı, çift rulmanlı göbek sistemi, statik boya ile üretilmiş olan köşe döneri uzun yıllar sorunsuz bir şekilde çalışabilmektedir.
Ayaklı geniş tip köşe döneri, ayaklı kare tip köşe döneri, kaldırmalı: st m köşe döneri ve kafes tipi döneri gibi birçok farklı kullanım alanlarına entegre edilebilmektedir.

Kanal Ayağı ve Köprüsü

40 ve 50 cm. yükseklik seçenekleri ile kilitlenebilir ve kolaylıkla mekanizma sayesinde yükseklik ayarı yapabilen ayaklar profil taban ve sac taban çeşitleri ile üretilmektedir. Kanal ayağı ile tam uyum içerisinde çalışan, kullanım kolaylığı ve uzun ömürlü yapısıyla müşteriye sunulmaktadır.


Ziraii Aletler Sanayi Sitesi 1266.Sokak No:22 Güneşler / Adapazarı / SAKARYA

Tel : 0264 279 87 32 - 0264 274 54 50 Faks : 0264 279 87 33 E-mail : info@numanogluvet.com